Který sportovní kočárek je podobný Zopa Move?

Zodpovězené
2. srp 2022

Ahoj,

hledám sportovní otočný kočárek podobný kočárku Zopa Move nebo Moon Resea S. Cenově bych se ráda vešla do 4 500 Kč i u nového nebo bazarového modelu.

Jaký kočárek můžeš poradit?

Děkuji

Ahoj,

zkus si prohlédnout bazarové kočárky. Při takovém nízkém rozpočtu je dost obtížné najít pro Tebe kočárek.

Podobnými modely jsou Nuna Triv, Easywalker Rudey nebo Petite&Mars Trails. Všechny jsou otočné a lehké. Jsou s váhou do cca 11 kg. Zároveň jsou skladné a skládají se spolu s nasazeným sportovním sedadlem. Nosnost jejich sedadel je 22 kg na dítě. Mají větší kola z tvrzené pryže, která jsou navíc dobře odpružená.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka