Který sportovní kočárek je skladný a zvládne i špatný terén?

Zodpovězené
30. črc 2022

Ahoj,

hledáme sportovní kočárek, který zvládne i špatný terén. Musí být skladný.

Jedeme na dovolenou k moři. Potřebujeme, aby se dal rychle složit, ale nechci kočárek pouze na cestování. Ráda bych ho využila i do tří let a nemusela ho potom vyhodit. Takže něco pevnějšího.

Dívala jsem, že Petite&Mars Street+ má docela velká kola, ale ne každá maminka je s ním spokojená.

Jaký je Tvůj názor na tento kočárek?

Můžeš poradit nějaký podobný a hlavně kvalitní kočárek?

Děkuji

Ahoj,

ano, souhlasím s Tebou. Názory na tento model kočárku se liší.

Petite&Mars Street+ je oblíbený, i neoblíbený. Vidím ho všude. Na vesnici, ve městě či na výletech. Mám ho odzkoušen ve verzi Air, čili s nafukovacími koly. Osobně se mi s ním nejezdilo dobře. Je to takový malý tank. Ale na prostředí vesnice je skvělý. Při nerovném terénu potřebuješ odolný kočárek. Přestože má v názvu Street (ulice), mně se až tak kompaktním nezdá. Má však zajímavý, neustále inovovaný, design stříšek.

Podobným modelem s lepšími jízdními vlastnostmi je
Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3. Má prostornější otočné sezení. Nosnost až 23 kg. Ten je však bohužel i o něco dražší.

Levnější model GB Beli Air 4 je skvělý model nejen na dovolenou. Ale také pro běžné použití. Má sice nižší 17 kg nosnost, ale potěší a bude i praktičtější. Má dobře odpružená kola z tvrzené gumy. A po složení skoro rozměr příručního zavazadla.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka