Který sportovní kočárek je skladný do malého auta a má ložnou plochu kolem 100 cm?

Zodpovězené
3. říj 2022

Ahoj,

chci se poradit ohledně sportovního kočárku.

Požadavky:

  • nafukovací kola, resp. do terénu,
  • ložná plocha kolem 100 cm,
  • nemusí být otočný,
  • skladný do malého kufru auta.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

nejlepší volbou pro Tebe mi přijde tříkolový kočárek Baby Jogger City Mini GT2 nebo konkurent Thule Spring.

  • Jsou to sportovní kočárky, které mají větší 20cm kola a jsou stavěny na zhoršené terény jako je štěrk, tráva, případně vyšší sníh.
  • Mají dostatečně dlouhé zádové opěrky a možnost skoro úplného lehu. Byly vyvinuty jako kočárky pro městské rodiče, kteří často chodí na výlety. Budou skvělými pomocníky.
  • A přestože má Baby Jogger v názvu „City" (což v překladu znamená „Město"), tak jeho kola a odpružení jsou vhodná nejen do města, ale i do náročnějšího lesního terénu. Jedinou nevýhodou je jeho možné překlopení na bok při jízdě šikmým, resp. kopcovitým terénem. To má však většina tříkolových či čtyřkolových kočárků.

Pokud hledáš něco cenově dostupnějšího a čtyřkolového, tak se podívejte na model Carrello Bravo Plus.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka