Který sportovní kočárek má dobré odpružení kol, stylový design a je vhodný i do terénu?

Zodpovězené
15. srp 2022

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně sportovního kočárku pro holčičku. Momentálně máme Bugaboo Fox 2 a přecházíme na sportovní část. Fox nám vyhovuje vlastnostmi jako odpružení kol, váha kočárku, stylový design, vhodnost i do terénu, výška kočárku. Manžel má 190 cm. Nevyhovuje nám jen korýtkové sezení.

Který sportovní kočárek má vlastnosti jako Fox a lze jej dát do úplného lehu?

Ne Valco a tomu podobné typy.

Děkuji

Ahoj,

podobným modelem kočárku je Venicci Tinum 2.0. Jeho sezení má možnost úplného lehu. Navíc patří do kategorie velmi praktického, skladného, ​​cestovního kočárku. Nosnost sedáku je 22 kg a se svojí váhou 12 kg patří k těm lehčím. Odpružení a kola má stejné jako Tvůj kočárek Bugaboo Fox 2.

Jako druhou možnost vidím novinku, kterou si dokážeš vyskládat sama. Je to model Hauck Walk N Care. Je výjimečný svým výškově nastavitelným sedadlem.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka