Který sportovní kočárek se snadno skládá, dá se dát do úplného lehu a je obousměrný?

Zodpovězené
26. říj 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který se snadno skládá, dá se dát do úplného lehu a je obousměrný.

Můžeš mi poradit?

Za odpověď děkuji

Ahoj,

škoda, že jsi neuvedla přesnější kritéria pro výběr. Takto Ti umím jmenovat velké množství kočárků.

Z otočných modelů doporučuji Espiro Galaxy, jehož zádová opěrka má 55 cm výšku. Sportovní sezení má až 22kilogramovou nosnost. Po složení má praktické rozměry.

Výbornou volbou, kterou doporučuji je cestovní kočárek Maxi-Cosi Leona². Kočárek je prostorný i pro větší dítě. Leh má skoro úplný, je velmi podobný dítěti v postýlce s hlavou položenou na polštáři.

Nebo novinka Venicci Tinum Upline, která je vylepšenou verzí modelu Venicci Tinum 2.0. Má paměťová tlačítka, která umožňují odpojit hlubokou korbu a sezení sportovní části jednou rukou. Má také nastavitelné odpružení, gelem plněná kola a magnetický 5-bodový bezpečnostní pás. Skládání je rychlé a snadné jednou rukou, navíc má i popruh pro přenášení.

Neotočné modely kočárků, Ti připnu v této mé nedávno zodpovězené otázce:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka