Který sportovní kočárek zvládne rozbité chodníky a je vhodný pro 160 cm vysokou ženu?

Zodpovězené
5. črc 2023

Ahoj,

hledám sportovní-cestovní kočárek pro mou dcerku, která má nyní 9 měsíců. Chci, aby nám vydržel co nejdéle.

Podmínky:

  • lehký do 7 kg,
  • snadno skladný,
  • nosnost alespoň do 22 kg,
  • vhodný i pro miminko,
  • pro 160 cm vysokou maminku,
  • aby si poradil s rozbitými chodníky ve městě a hrbolatými cestami,
  • buď čistě černý, případně s hnědou – nejraději bych byla pro měděný (něco jako Peg Pérego Mon Amour barva).

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem na podobnou otázku odpověděla, tak Ti ji sem připnu pro inspiraci. Určitě si v ní prohlédni model Petite&Mars Cross, který by Ti vyhovoval.

Pokud chceš cestovní kočárek s většími koly, tak si prohlédni model Avova City Ranger. V barvě Black Gold nebo Bluefield s měděnou konstrukcí splňuje Tvé přání měděné barvy konstrukce. A navíc získáš opravdu kvalitně odpruženého a lehkého společníka.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka