Který sportovní kočárek zvládne vesnici i město, má kontrolní okénko a stojí do 9 000 Kč?

Zodpovězené
25. srp 2022

Ahoj,

hledám kvalitní kočárek, který by mohl ještě posloužit i druhému dítěti. Chtěla bych něco prostorného do 22 kg, kde by se dcerka pohodlně vyspala i venku. Musí mít možnost dát do úplného lehu. Kočárek bude používán ve městě i ve vesnici. Musí zvládnout rozbité cesty a zároveň se snadno a rychle skládat. Nesmí zabírat mnoho místa, jelikož se hodně přesouváme autem a plánujeme i cestu letadlem. Potěšilo by kontrolní okénko a velká sluneční clona. Cena do 9 000 Kč. A kdyby byl kočárek v černé nebo šedé barvě, tak to by byla úplná TOPka.

Který kočárek je pro nás nejvhodnější?

Děkuji

Ahoj,

kvalitním cestovním modelem, který je zároveň vhodný do konce kočárkovacího období je Easywalker Jackey . Jeho minusem je chybějící náhledové okénko, ale jinak splňuje všechna Tvá kritéria. Můžeš si o něm mé nedávno uveřejněné podrobné hodnocení.

Podobným o něco cenově dostupnějším modelem je Petite&Mars Cross, který začíná být mezi maminkami oblíbený a populární. Více informací o tomto kočárku se dočteš v krátkém článku.

Nemusí-li Tvůj kočárek splňovat kritérium rozměrů příručního zavazadla, prohlédni si sportovní kočárek Cybex Eezy S+². Je to prostorný model, který má o něco větší kola. Také však nemá náhledové okénko.

Popřípadě zvaž cestovní model Venicci Tinum 2.0, který svými velkými koly hravě zvládne i vesnický terén. Jeho sedadlo má možnost úplného lehu a patří do kategorie velmi praktického, skladného, ale i cestovního kočárku. Nosnost sedáku je 22 kg a se svojí váhou 12 kg patří k těm lehčím.

Podobnými neotočnými modely jsou Carrello Bravo Plus nebo Carrello Astra.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka