Který sportovní sourozenecký kočárek jde do úplného lehu a má co nejdelší stříšku?

Zodpovězené
3. pro 2023

Ahoj,

chtěla bych poradit se sportovním kočárkem pro 16měsíční dcerku a 4měsíčního syna. Nyní mám tandemový Cybex Gazelle S. Jsem s ním spokojená a i nadále ho budu používat. Začínám se však poohlížet po sportovním/golfovém kočárku, protože syn začíná odmítat hlubokou korbu.

Mé požadavky:

  • úplný leh,
  • co nejdelší stříška,
  • pohodlné širší ležení,
  • dobrá nosnost, aby nám vydržel co nejdéle,
  • aby zvládl občasný/příležitostný terén (tráva u jezer, sníh),
  • aby přešel přes klasické dveře,
  • skladný,
  • lehký do auta,
  • výhodou by byly obousměrné sedačky,
  • na ceně nezáleží, klidně může být i dražší bazarový.

Děkuji

Ahoj,

zmíním Ti jeden neskutečný hybridní kočárek, který by Ti mohl vyhovat. Dokonce bys z něj měla časem jen jeden kočárek. Je to model Bumprider Connect. Podrobné info o něm najdeš v této mé nedávné odpovědi. Připínám ji sem, abych se neopakovala:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka