Který terénní kočárek má maximální šířku 63 cm?

Zodpovězené
6. říj 2022

Ahoj,

chtěla bych poprosit radu při výběru kočárku. Syn má 18 měsíců a hledáme kočárek do konce kočárkovacího období. Mám ale asi poněkud nereálné požadavky.

Hledám kočárek více do terénu (ideální tříkolka s většími – ne nafukovacími koly). Hledáme kočárek, kde lze polohovat i nožky. Problémem je však náš výtah. Maximální rozměr kočárku musí být šířka 63 cm a délka 95 cm. Při současném kočárku, když vstupuji do výtahu sklápím rukojeť.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

kočárek s maximální délkou 95 cm na trhu není.

Nenafukovací větší kola o šířce do 63 cm a vhodnost kočárku do terénu, splňují tyto modely:

Nenafukovací větší kola, šířku maximálně 67 cm a vhodnost kočárku do terénu, splňují tyto modely:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka