Lehký a skladný, pohodlný a praktický kombinovaný kočárek do města i do terénu?

Zodpovězené
11. lis 2019

Dobrý den,

mohla byste mi prosím poradit s výběrem kočárku pro dubnové miminko?

Ráda bych lehký a skladný kočárek (chci často jezdit na výlety autem), který se hodí do města i do terénu. Hlavně aby byl pro mimčo pohodlný a pro nás praktický. Ohledně ceny nemám zatím stanovený limit. Chtěla bych dvojkombinaci, autosedačku budeme kupovat zvlášť. Prošla jsem už desítky kočárků a nemůžu se v tom zorientovat. Navíc, každý radí něco jiného 🙂

Díky moc.
Zdravím Vás.
Jana W.

Ahoj!

Prvním, co mi přišel na mysl, by byl Easywalker Mosey+. Dostatečně lehký a kompaktní, přitom však s většími koly, co projdou i nějaké ty nerovnosti. Design je ale dost specifický.

Easywalker Mosey+

Dalším možným kandidátem by byl i Jané Kendo.

Jané Kendo

Kdyby si byla ochotna zříci se otočného sedadla, Casualplay LOOPi s nápravou Allroad (případně, pro ještě horší terén či sport, i s dokoupitelnou nápravou Running) by byl výbornou a všestrannou volbou.

Casualplay LOOPi Allroad

Casualplay LOOPi Running

Z dražších, dizajnovějších modelů bych se zase dívala na Bugaboo Fox.

Bugaboo Fox

Concord Camino, i když není úplně nejlehčí, mi také přijde jako dobrá střední volba (kompromis) - kvůli skladnosti.

Concord Camino

A vzpomenu i ultraodolné Emmaljunga NXT60, NXT60 F (F, chceš rovný leh a ne korýtko) - supr skladná konstrukce.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT60 Flat

Méně skladný (ale v rámci normy dobrý), ale ve výborné váze a ceně (plus to odpružení), by byl i ABC Design Salsa 4.

ABC Design Salsa 4

A nezapomeň, chceš lehký a kompaktní kočárek, nebude jednoduše jednotkou na terén - tam jsou zase jednotkou těžší, robustnější, stabilnější modely. Proto zde hledám nějaký, co možná nejlepší, střed 😉

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.