Lehký golfový kočárek pro dvouleťáka, do města i na spaní, nerachotící. Jaký doporučíte?

Zodpovězené
12. led 2021

Dobrý den,

ráda bych poprosila o tipy na lehký, skladný golfový kočárek. Syn bude mít na jaře 2 roky, je docela vysoký. Nyní jezdí ve sportovním kočárku z trojkombinace Cybex Priam 2019.

Budu jezdit hlavně ve městě (s dcerou do školy a pak po obědě pro ni), takže bych byla ráda, aby šel alespoň téměř do lehu (syn si rád pospí), a aby moc nerachotil. Mám vyhlídnutý Nuna nebo opět Cybex, ale za další tipy budu ráda.

Díky,

Barča

Ahoj!

Pro dvouleťáka budeš potřebovat něco prostorného, a určitě doporučuji NEotočného. Zejména, když v kočárku i spává - bez prostoru to prostě pohodlné nebude. Zkus se podívat na něco jako Oyster Zero

Babystyle Oyster Zero

a jestli ještě menší kočárek, pak Baby Jogger City Mini Zip.

Baby Jogger City Mini Zip

Baby Jogger City Mini GT2 je fantastický pro velikou nosnost a jednokrokové skládání, ale je to už větší, dražší model. Nebude Ti ale ani rachotit. To je věc, co při čím menším kočárku budeš asi slyšet, tím spíše (záleží, jak citlivá na to jsi a co očekáváš).

Baby Jogger City Mini GT2

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.