Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Lehký hluboký kočárek, spíše do města a lehčí terén, ne drahý. Máte tip?

Zodpovězené
12. dub 2021

Dobrý den,

mám trošku netypický dotaz, ale třeba podobný problém řeší víc maminek, tak jim třeba pomůže...

Čekáme druhé mimčo (a zřejmě poslední) a hledám hluboký kočárek. Sportovní případně mám, čili primárně mi jde o hluboký samostatně. Vzhledem k tomu, že další použití neplánujeme, nechceme za něj dávat X tisíc. Na druhou stranu, kdysi jsme měli strašně těžký a neskladný (proto jsem ho hned dávala pryč), a tak bych ráda něco, co není zas tak těžké. Spíš do města, ale aby zvládl i lehčí terén...
Modelů je strašně moc a maminky většinou kupují nové a luxusní, kolem 20 tisíc, z těch vybírat nemůžeme ☹. Budu rada zajakýkoli tip.

Děkuju!

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Hlavní 'problém' vidím v tom, že hluboké kočárky se samostatně příliš neprodávají. Z levných kočárků je v nabídce pouze kočárek Riko Molla, což je velmi tvrdý kočárek, a navíc pořád za cenu levné dvojkombinace. Zároveň se jedná o hluboký retro kočár, který je velký, těžký a neskladný.

Za sebe bych Vám doporučila koupit levnou dvojkombinaci, například kočárek Kunert Molto, který zvládne i lehčí terén, popřípadě pokud byste nakonec měla zájem i o nový sporťák, šla bych do setu od Joie, například Myrtax, kdy dvojkombinace vychází kolem 10 tisíc. Korbička není moc velká, ale do půl roku dostačující a kočárek je opravdu velmi skladný. Navíc tahle dvojkombinace stále stojí míň než ve většině případech pouze hluboký kočár.

Ještě mě napadl velmi příjemný kočárek v dvojkombinaci, a to značka Baby Merc (stojí lehce přes 7 tisíc). Případně koukněte ještě na značky Riko Basic Plus nebo Riko Basic Sport. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷


Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz