Lehký kočárek do terénu. Je vhodný Cybex Eezy S2, S+? Nebo doporučíte jiné alternativy?

Zodpovězené
15. zář 2021

Dobrý den,

vybírám sportovní kočárek pro 6měsíčního syna. Jsme velcí cestovatelé a turisti. Musí být skladný a lehký (do auta i letadla), ale také, aby zvládl náročnější terén. Cenově do 10 000 Kč. Zaujal mě kočárek Cybex Eezy S+ 2 black .

Je podle Vás vhodný? Nebo můžete poradit jiné podobné alternativy?

Moc děkuji.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Kočárek Cybex Eezy S+ 2 je podle mě naprosto vhodný vzhledem k požadavkům, které máte. Má velká odpružená kola, takže oproti jiným podobným kočárkům si poradí i s terénem jako jsou polní cesty nebo hrbolaté chodníky. Neváhala bych.

Na trhu je velké množství lehkých a skladných kočárků vhodných na cestování, ale minimum z nich projede terén, takže Cybex Eezy S+ 2 je za mě dokonalou variantou, kterou hledáte. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz