Lehký skladný sportovní kočár do auta (i na spánek) - nový Petite&Mars Easy, bazarový Valco Snap 4, jiný..?

Zodpovězené
26. říj 2020

Ahoj Eli,

na základě Tvých rad jsem pořídila Baby Jogger City Elite, který je skvělý a jsem moc ráda, že jsme ho koupili. Teď bych ráda přikoupila ještě něco malého skladného do auta. Ráda bych, aby se s ním dobře manipulovalo, a aby se v něm dítě i pohodlně vyspalo. Vzhledem k jeho použití nechci investovat moc (max. 3 tis.) a momentálně mám dva adepty - buď nový Petite&Mars Easy nebo bazarový Valco Snap 4.

Co myslíš?

U Easy mě mrzí krátká ložná plocha (80 cm), u Valca si nejsem jistá, jestli to není jen takové chrastítko, nepůsobí na mě vzhledem moc dobře. Případně budu ráda ještě za další tipy.

Děkuji a přeji krásný den.

Ahoj!

Jsem ráda a těším se, že jsem pomohla 🙂.

Co se týče malého kočárku do auta, z Tvých dvou výběrů to u mě vyhrává Valco. Totiž, Petite & Mars Easy

Petite&Mars Easy

mně přijde i kratší ložní plochou, ale také poměrně velký po složení (na to, že by to měl být kočárek do auta). Je to fajn model, ale asi by to tak úplně moje volba na toto používání nebyla. To opravdu spíše ten Snapík, ale na kočárek do auta stále není zase až takový mini. Každopádně mi přijde praktičtější.

Pokud Ti mohu poradit, koukni možná spíše bazarový BJ City Mini Zip.

Baby Jogger City Mini Zip

O tolik skladnější kočárek, a přitom super manévrovatelný, s dobrou ložnou plochou, a super šikovný přesně do auta, obchodů, pochůzky. Kolem 3 tisíc ho plus mínus seženeš: https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/lnpwet... a je to kočárek, co potom i za podobnou cenu, pokud se nezničí při nějaké nehodě, prodáš - takže dobrá investice. I bazarový TFK Dot jsem viděla za pěknou cenu: https://deti.bazos.cz/inzerat/125625756/tfk-dot... (a to je opravdu prostorný a kompaktní model, který také mohu silně doporučit).

TFK Dot

TFK Dot 2

TFK Dot Premium Line

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.