Má větší hlubokou korbu Zopa Move Cross 2022, nebo Venicci Tinum Upline?

Zodpovězené
17. lis 2022

Ahoj,

hledám dvojkombinaci s velkou hlubokou částí.

Líbí se mi Zopa Move Cross 2022 a Venicci Tinum Upline.

Který je vhodnější?

Děkuji

Ahoj,

porovnat, který kočárek by byl pro Tebe vhodnější bez zadání základních kritérií, je nemožné. Potřebuji vědět minimálně Tvoji výšku a terén.

Zopa Move Cross má vnitřní rozměr hluboké korby 75 × 32 cm. Venicci Tinum Upline má vnitřní rozměr hluboké korby 75 x 32 cm, takže jsou prostorově totožné.

Novinka v podobě Venicci Tinum Upline je vylepšenou verzí modelu Venicci Tinum 2.0. Má navíc paměťová tlačítka, která umožňují odpojit hlubokou korbu a sezení sportovní části jednou rukou. Má také nastavitelné dvojité odpružení, gelem plněná kola a magnetický 5-bodový bezpečnostní pás. Skládání je rychlé a snadné jednou rukou a má a popruh pro přenášení.

Tinum 2 a Upline jsou konstrukčně podobné modelu Nea. Odpružení a kola mají skoro stejné. Akorát mají jedno minus - výška jejich teleskopicky nastavitelných rodičovských madel je maximálně 107 cm. Nejsem si jistá, jestli to bude pro Vás dostačující výška. Tento kočárek spíše doporučuji rodičům střední výšky. Je však pravdou, že může sednout i vyšším rodičům.

Také nový Zopa Move Cross je kočárek, který v poradně často doporučuji. Má nenafukovací pneumatiky plněné pěnou s dvojitým odpružením, které je vhodné i na nerovnější terén vesnice. Má teleskopickou rukojeť, kterou nastavíš ve výšce od 97 do 109 cm. Je to jednodušší cenově dostupný kočárek pro nenáročné rodiče.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka