Mám zvolit skejt nebo přídavnou sedačku?

Zodpovězené
9. srp 2023

Ahoj,

dcerka má 15 měsíců, sama ještě nechodí a za měsíc k ní přibude sourozenec. Máme kočárek, trojkombinaci a nechci řešit sourozenecký kočárek.

Je pro takové malé dítě lepší skejt, nebo je vhodnější přídavná sedačka?

Děkuji

Ahoj,

osobně bych Ti pro nechodící dcerku doporučovala spíše přídavnou sedačku než skejt. A pokud skejt, tak určitě se sedátkem. Je však sporné zda bude dcerka bez opory zad na skejtu spokojená.

Podrobněji jsem boční sedátka popsala v této otázce, pro inspiraci Ti ji sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka