Moderně vypadající teréňák (lehčí, otočný, vhodný i do města, s odpružením). Jaký?

Zodpovězené
18. kvě 2020

Dobrý den,

přemýšlíme o výměně kočárku. Pod vlivem života ve městě jsme pořídili krásný Nuna Demi Grow. Má spoustu super vychytávek, které jsme u jiných kočárků neviděli, dokonale se ovládá, má obří koš a vlastně mu není co vytknout. Až na to, že není moc terénní.

A to bychom potřebovali, jak jsme zjistili. Syn má aktuálně 4 měsíce a je to větší dítě (už teď nosí 74/80). Další 2, 3 měsíce dojezdíme v hluboké korbičce, ale pak bychom asi rádi přesedlali na nový (sportovní) kočárek.

Měl by tedy vypadat moderně, mít čisté linie, abychom se za něj nemuseli stydět i ve městě (Emmaljunga ani ABC Design se nám moc nelíbí). Určitě bychom chtěli, aby dítě bylo čelem k nám. Na ceně a skladnosti asi až tak nezáleží. A vlastně už ani nebudeme potřebovat hlubokou korbičku. Ovšem bude-li se jednat o kombinaci, čert to vem.

Bylo by fajn, kdyby nebyl moc těžký, abych s ním mohla cestovat i v MHD. Vlastně by náš problém mohl vyřešit kočárek, co má houpací kola. On jinak Nuna Demi Grow projede asi všechno, je to stabilní kočárek, ale v leckterém terénu je prostě moc tvrdý.

Existuje nějaký takový?

Děkuji za tipy.

Ahoj!

Nuna Demi Grow

je velmi pěkný výběr, i když je pravda, že není určen pro těžší terén. Pokud je však jen více odpružení to, co Vám chybí, mně v podstatě ihned napadl Easywalker Harvey2 s All-Terrain koly

Easywalker Harvey2

jako volba s příjemným odpružením i fajn jízdními vlastnostmi. Díky kolům Vám také projde vcelku různé terény - i horší povrchy. Podle designové i jízdní preference, kterou vidím z Vašeho výběru Nuny, mi přijde, že to bude jedna z nej voleb.

Kromě toho bych doporučila Baby Jogger City Premier nebo Britax Smile III, i když vysloveně houpací kočárky to nejsou. Nerovnosti však projdete.

Baby Jogger City Premier

Britax Smile III

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.