Mohu dát 4,5měsíční dítě do Thule Urban Glide 2 sporťáku s vložnou taškou?

Zodpovězené
20. led 2024

Ahoj,

mám 4,5 měsíčního chlapce a už se pomalu blíží jeho váha k 9 kg, tak bych ráda zjistila, kolik nám vydrží ještě hluboká korba.

Můžu tak staré dítě dát do Thule Urban Glide 2 sporťáku s vložnou taškou?

Pokud ano, která tam bude pasovat?

Děkuji

Ahoj,

na velmi podobnou otázku jsem v poradně nedávno odpověděla, tak Ti ji sem připnu:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka