Mohu vzít kočárek Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade do letadla?

Zodpovězené
13. zář 2022

Ahoj,

mám kočárek Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade Sport.

Můžu ho vzít do letadla?

Děkuji

Ahoj,

rozměry složeného kočárku jsou (v x š x d) 74 × 53 × 28 cm. Není to standardní rozměr příručního zavazadla, které si můžeš vzít na palubu letadla. Je však třeba si tyto rozměry ověřit přímo u té letecké společnosti, kterou budeš letět.

Takže Tvůj kočárek Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade Sport si na palubu vzít nemůžeš. Ale jako jiná standardní zavazadla, která je podobná kufru, určitě ano.

Určitě doporučuji kvalitně zabalit, například do přenosné tašky, a mezi kovové části, kde by mohlo dojít k odření, vložit karton nebo bublinkovou fólii. Prostě něco, co zabrání odírání jednotlivých částí při otřesech v letadle.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka