Moon ReSea S, Moon Rocca Edition a Muuvo Quick SE. Který je nejkvalitnější?

Zodpovězené
21. lis 2022

Ahoj,

dívám se po kočárcích Moon ReSea S, Moon Rocca Edition a Muuvo Quick SE.

Jaké jsou plusy a minusy jednotlivých kočárků?

Děkuji

Ahoj,

předpokládám, že jsi myslela model Basic 2022. Rozdíly mezi nimi jsou minimální.

Moon ReSea S Basic (2022) má nenafukovací pneumatiky plněné pěnou. Oproti němu má Moon Rocca Edition nafukovací pneumatiky. Váhou konstrukce jsou si podobné. Nosnost mají také stejnou. Hlubokou korbu má prostorově větší Rocca, a zároveň v ní má exkluzivní prodyšnou matraci PREMIUM firmy Träumeland. Ta poskytuje zdravou klimatizaci, přívod a cirkulaci kyslíku.

Muuvo Quick SE je kočárek určený pro nižší nebo středně vysoké rodiče. Jeho nástavby jsou také výše položeny, ale výška teleskopicky nastavitelného madla je od 96 do 105 cm. Má větší nenafukovací pneumatiky plněné pěnou, ty jsou dobře odpružené a hodí se nejen do města, ale i na vesnici. Jeho výhodou je, že se dá koupit jako samostatný sportovní kočárek, zatímco kočárky kočárky pouze jako dvojkombi.

Nevím, jak máš kritéria a jak jsi vysoká. Ale můžu říct, že koupi ani jednoho z nich určitě nebudeš litovat.

Všechny kočárky jsou vhodné pro nižší a středně vysoké rodiče. Je to pro jejich nižší posazení nástaveb v podobě hluboké korby a sedáku na konstrukci kočárku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka