Na jaký kočárek pasuje vajíčko Petite&Mars GL Cub?

Zodpovězené
8. zář 2023

Ahoj,

chci se poradit ohledně kompatibility.

Pasuje vajíčko Petite&Mars GL Cub, pomocí adaptérů Bobostello Maxi-Cosi, na kočárek značky Bebetto Nitello-10?

Děkuji

Ahoj,

pokud myslíš Bebetto adaptéry na autosedačku Bobostello MARS (viz. obrázek č.1), tak ty Ti potřebnou kompatibilitu kočárku Bebetto Nitello a autosedačky – tzv. vajíčka Petite&Mars GL Cub nevytvoří.

Nejpoužívanější jsou Bebetto adaptéry typu Maxi-Cosi (viz. obrázek č.2), které umožňují nasazení autosedaček více značek. Např. Maxi-Cosi, Cybex, BeSafe, Kiddy, Recaro pro konstrukci více kočárků značky Bebetto. Měly by Ti umožnit i spojení s autosedačkou Petite&Mars GL Cub. Tedy na 99%.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka