Najdu adaptéry, se kterými můžu použít sedačku Cybex Aton 5 na kočárek Maxi-Cosi Zelia²?

Zodpovězené
29. zář 2023

Ahoj,

chci se poradit ohledně adaptérů.

Najdu adaptéry, se kterými můžu použít sedačku Cybex Aton 5 na kočárek Maxi-Cosi Zelia²?

Děkuji

Ahoj,

pro nasazení autosedačky – tzv. vajíčka Cybex Aton 5 na konstrukci kočárku Maxi-Cosi Zelia² potřebuješ originální adaptéry značky Maxi -Cosi. Na ty lze nasadit nejen její vlastní autosedačky, ale i některé autosedačky jiných známých značek.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka