Odpružená dvojkombinace do mešta i do terénu, skladnější a bez nafukovacích kol. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
13. únor 2020

Dobrý den,

chtěli bychom poprosit o pomoc s výběrem kočárku, protože už začínáme být zoufalý. I když objíždíme prodejny, tak si stejně nevíme rady.
Žijeme ve městě se psem a často s ním jezdíme na procházky po okolí do přírody, takže počítáme s tím, že kočárek bude často v autě, které nemá zrovna velký kufr.
Zkoušeli jsme snad všechny typy kočárků a nejvíce se nám zamlouvají odpružené kočárky typu VENICCI SHADOW, NOORDI FJORDI či ESPIRO NEXT - ale tyto kočárky mají nafukovací kola, která nechceme, protože nechceme někde v přírodě řešit defekt. Zároveň VENICCI byl pro nás oba dost nízko, jsme vysocí 165 a 185 cm.
Na ceně ani zas tak nezáleží, důležité je pro nás pohodlí dítěte a kvalita provedení. Ovšem bychom byli rádi, kdyby jsme se vešli i s autosedačkou (cca 3 800 Kč) do +/- 20 000 Kč. V nejhorším by sme se bazarovému také nebránili.

Předem moc děkujeme za rady.

Ahoj!

Dobře uvažuješ - něco lehčí a skladnější, no i do terénu... doporučujeme Espiro Only.

Espiro Only 2020

Lehčí, skladnější, ale stále full-size kombinovaný kočárek. Mimo toho, pokud jste ochotni zvážit i korýtkové sezení, Baby Jogger City Premier je top volba - prostorná, kvalitní, skladná a přitom odolná, bez nafukovacích kol.

Baby Jogger City Premier

Bazarová Baby Jogger City Versa by také stála za to.

Baby Jogger City Versa

A koukni také ABC Design Salsa 4.

ABC Design Salsa 4

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.