Odpružený (cestovní) sporťák pro nesedící dítě do 6 000 Kč, aby vydržel co nejdéle. Doporučíte?

Zodpovězené
5. bře 2020

Dobrý den,

hledám sporťák vhodný i pro dítě, co samo nesedí, ale aby vydržel co nejdéle. Polohování do úplného lehu, odpružený, aby zvládl i kamenitou cestu, lepší polňačky, kočičí hlavy... Prodloužená stříška by byl příjemný bonus. Chceme jej jako cestovní, takže by měl být lehčí, kvůli skládání do auta, ale zas žádná chatrná hrklávka. Trojkolky a korýtkové sezení ne. Cenově tak do 6 000 Kč.

Mockrát díky za tipy 🙂.

Ahoj!

Pokud ještě děťátko samo nesedí, asi by byl nejlepší otočný model. Na druhou stranu, pokud si tuto vlastnost ochotna oželet, neotočné sportovní kočárky jsou podstatně prostornější a na cestování mnohem vhodnější - totéž platí i pro omezený rozpočet, kde v neotočných sporťácích budeš prostě mít podstatně více volnosti ve výběru.

Prvním takovým mi přišel Cybex Eezy S + - koupíš už kolem 6 200 - 6 300 Kč. Přijde mi, co se kol a prostoru/výdrže týká, jako asi nejlepší možnost. Zejména pokud vezmu v úvahu i rozpočet, který na otočný kvalitní model moc stačit nebude.

Cybex Eezy S+

Z větších a levnějších bych se podívala na takový Lionelo Bell, případně něco jako Kinderkraft Grande... ale nejsem si zde tak jistá tou výdrží + velikostí (versus tvá představa).

Lionelo Bell

Kinderkraft Grande

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.