Pasuje Cybex Priam Seat Pack i na Cybex Mios?

Zodpovězené
25. črc 2022

Ahoj,

hledám lehký, skladný golfový kočárek pro 2,5leté dítě na občasné přesouvání se, delší procházky či dovolené.
Doposud jsme měli Cybex Priam a obávám se, že po velmi dobré zkušenosti s tímto kočárkem bude obtížnější najít něco, co by splňovalo alespoň podobnou kvalitu.

Prý Cybex Priam Seat Pack sedí také na Cybex Mios, který je lehčí a skladnější.

Je to pravda?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

nedávno odpověděla kolegyně na podobnou otázku.

Podstata problému zůstává nezměněna. Žádný ročník Seat Packu Přímou nesedí na sedadla z Mios. A to proto, že Mios kočárky obecně mají užší sedadla.

Vím, že maminky to ale dělají, a pokud ani Tobě nevadí, že sedadlo nebude hezky natažené, tak to můžeš udělat. Já osobně to nedoporučuji. Můžeš si poškodit Seat Pack. Ani výrobce to nikde neuvádí při kompatibilitě dílu.

Zkus se ohlédnout i jiným směrem - například nedávná novinka kočárku Bugaboo Butterfly. Sice nemá úplný leh, ale u 2,5leté holčičky to nevadí. Přečti si krátký článek, ve kterém najdeš podrobné informace.

Kdybys měla jakoukoli další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka