Pasuje hluboká korba z Brio Go na konstrukci Britax Affinity?

Zodpovězené
3. led 2024

Ahoj,

ráda bych se poradila.

Pasuje hluboká korba z Brio Go na konstrukci Britax Affinity?

Děkuji

Ahoj,

na kočárek Brio Go pasuje originální hluboká korba. Nevím o kompatibilitě hlubokých korb jiné značky, například i Tebou zmiňovaná hluboká korba z Britax Affinity.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka