Pasuje na Joolz Aer skejt z Joolz Aer+?

Zodpovězené
27. srp 2023

Ahoj,

nikde nemůžu sehnat skejt na Joolz Aer.

Bude mi na můj kočárek pasovat i nový skejt z Joolz Aer+?

Děkuji

Ahoj,

k Joolz Aer+ pasuje skejt z původního Joolz Aer. Výrobce na samotné konstrukci kočárku nic neměnil.

Joolz Aer+ vyšel jako novinka roku 2023. Od svého předchůdce Joolz Aer se liší možností sklopení zádové opěrky do lehu, složením spolu s novým kloubovým madlem, vylepšenými popruhy, měkčím sezením, delší prodlužovací stříškou, novým paprskovým designem kol a přibyla možnost dokoupení LED osvětlení pro bezpečné procházky i za horšího počasí.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka