Pasuje na kočárek Kinderkraft Everyday autosedačka Cybex Cloud Z i-Size?

Zodpovězené
20. led 2024

Ahoj,

mám kočárek Kinderkraft Everyday.

Bude mi na tento kočárek pasovat Cybex Cloud Z i-Size?

V prodejně mi řekli, že to nemůžou zaručit.

Děkuji

Ahoj,

ano, s příslušnými adaptéry lze připojit na kočárek Kinderkraft Everyday i autosedačku Cybex Cloud Z i-Size.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka