Pasuje nánožník nějakého staršího modelu Britax na Britax Smile III?

Zodpovězené
7. lis 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně nánožníku.

Pasuje nánožník nějakého staršího modelu Britax na Britax Smile III?

Děkuji

Ahoj,

na kočárek Britax Smile III pasují všechny starší i novější nánožníky modelové řady Smile. Nánožníky z jiných modelů nebudou pasovat, protože mají jiný tvar, velikost i typ uchycení.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka