Pasuje univerzální nánožník Easywalker ke kočárku Easywalker Rudey?

Zodpovězené
13. říj 2023

Ahoj,

mám Easywalker Rudey a ke sportovní části nebyl nánožník.

Je možné jej zakoupit?

Pasují k Easywalker Rudey i univerzální nánožník Easywalker?

Děkuji

Ahoj,

součástí základního příslušenství dodávaného ke kočárku Easywalker Rudey je pouze pláštěnka do deště. Všechno ostatní doplňkové příslušenství je třeba zakoupit zvlášť.

Jelikož byla výroba kočárku ukončena v roce 2022, tak příslušenství se zakupuje stále obtížněji, protože se už jen doprodávají jeho původní skladové zásoby.

Nejlépe na Rudey pasují nánožníky nebo nepadavé deky značky Pinkie.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka