Pasují přední kola Cybex Priam na kočárek z roku 2017 a také z roku 2018?

Zodpovězené
27. črc 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kol na kočárek Cybex.

Pasují přední kola Cybex Priam na kočárek z roku 2017 i 2018?

Děkuji

Ahoj,

pokud myslíš přední kola z kočárku Cybex Priam 4, tak ne. Nebudou pasovat. Měnila se u nich velikost a také materiál, ze kterého jsou vyrobeny.

Nejlepší řešení pro Tebe bude přímé oslovení autorizovaného servisu kočárků značky Cybex. Nabízí jej například vandastore.cz. Může Ti hned přímo odpovědět, poradit a také zaslat správná kola. Případně dohodnout servis u jejich techniků.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka