Poradíš co nejskladnější kočárek na cestování?

Zodpovězené
27. srp 2023

Ahoj,

chystáme se na dovolenou letadlem a hledáme kočárek pro dceru, která má 10 kg a měří 78 cm. Musí být co nejskladnější a ne drahý. Potřebujeme jej jen na 10 dní, protože náš Britax je sice velký, ale na běžné fungování nám 100 % vyhovuje. Nechceme moc investovat.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

do kategorie cenově dostupných kočárků patří MoMi Estelle. Je vhodný pro cestování, časté přesuny autem a slouží také jako městský kočárek. Výška rukojetí sedí spíše nižším až středně vysokým rodičům. Nízká hmotnost a snadná manipulovatelnost mu umožňují ovládání jednou rukou i v centru města na kočičích hlavách nebo jiném nerovném povrchu.

Velmi podobným modelem je Coletto Maya Automatic. Jak už název napovídá, jedná se o ultralehký kočárek, který se automaticky skládá do velmi kompaktních rozměrů. Je proto výborným společníkem při cestování nebo v roli druhého skladnějšího kočárku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka