Poradíš lehký skladný sporťák pro 16měsíční slečnu?

Zodpovězené
6. říj 2022

Ahoj,

máme Britax B-Motion a je mi docela těžký skládat a nakládat do auta na denní vození, případně rychle do města.

Hledám klidně bazarový kočárek pro mou dcerku, kterou moc kočárky nebaví. Těch 30 - 45 minut ve městě na kávu/nákup zvládneme projít. Hledáme něco hezkého do města.

Britax používáme spíše do přírody se psy a ne na parádu. Za mě je nejhezčí Cybex Priam, ale prý není vhodný pro velké dětičky a ta cena je vysoká. Rozpočet mám 5 000 – 7 500 Kč.

Máme i tříkolku Doona, ale ta jí je už teď malá. Musíme přehodit kolečka. Dcera má dlouhé nohy, 10 kg a před měsícem měla cca 83 cm.

Existuje něco z takové nabídky rovnou i do letadla?

To jen pro případ, že bychom v zimě jeli letadlem na dovolenou. Není to však hlavní kritérium.

Děkuji

Ahoj,

prohlédni si skladné cestovní modely kočárků: Joolz Aer, Bugaboo Butterfly nebo Easywalker Jackey.

Nedávno jsem odpověděla na podobnou otázku a v ní jsou popsány další vhodné kočárky pro Tebe:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka