Poradíš praktický kočárek na vesnici?

Zodpovězené
9. srp 2022

Ahoj,

hledám kočárek, který by se dal dát do úplného lehu a zvládl by vesnický terén (rozbité chodníky, polní cesty). Někdy jej budeme používat i ve městě (ale i ve městě jsou rozbité chodníky). Chci, aby měl dost velkou stříšku. Dcera má 7 měsíců a nyní začíná postupně sedět.

Doma máme Joolz Geo a nevyhovuje mi korýtkové sezení. Také bych byla ráda, kdyby se dal kočárek snadno poskládat a zabral by málo místa v autě. Joolz nám zabírá celý kufr a je nesmírně těžký. Cena do 5 000 Kč. Stačí mi i kočárek z bazaru, nemusí být nový.

Jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji

Ahoj,

Tvůj rozpočet je skutečně nízký a nejsem si jistá, jestli se do něj vejdu. Samozřejmě se pokusím.

Jako první kandidáti by byli Espiro Sonic Air nebo Espiro Sonic Gel. Jsou to neotočné modely, které mají nosnost sedáku až 22 kg. Mají dvojité odpružení všech čtyř kol. Air má nafukovací kola a Gel má nenafukovací pneumatiky plněné gelem. Oba složíš do kompaktních rozměrů pouze jednou rukou a s nasazeným sedadlem.

Podobným modelem je i novinka Carrello Bravo Plus.

Prohlédni si také model Inglesina Maior, ale stříška není XXL rozměrů. Tento model by Tě mohl zaujmout jeho nízkou váhou a skladností.

Podobným modelem, s pouhými 15 kg nosností sedáku, je Kinderkraft Trig.

Dražší možnosti kočárků jsou Silver Cross Spirit nebo Zopa Quest.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka