Poradíš široký sportovní kočárek pro 6měsíčního syna?

Zodpovězené
16. pro 2023

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně sportovního kočárku pro 6měsíčního syna.

Mé požadavky:

  • aby byl co nejdéle využitelný,
  • úplný leh,
  • co nejdelší stříška,
  • dobrá nosnost, aby nám vydržel co nejdéle,
  • aby zvládl občasný/příležitostný terén (tráva u jezer, sníh),
  • skladný,
  • ovladatelný jednou rukou,
  • snadno složiteltelný,
  • lehký do auta,
  • aby byl co možná nejširší,
  • v kritických situacích, aby odvezl dvě děti (doma mám 18měsíční),
  • na ceně nezáleží.

Také Tě poprosím, abys mi poradila skejt ke kočárku se sezením, aby se dalo dítě připoutat. Co nejpohodlnější.

Děkuji

Ahoj,

prohlédni si sportovní kočárky Britax B-Agile M nebo Britax B-Agile R. Jejich sportovní sedadla lze napolohovat do skoro naprosto rovného lehu a díky své prostornosti vydrží až do konce kočárkovacího období. V případě častého cestování autem či potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku potěší jednoručním složením s funkcí samostatného stání. Základní příslušenství je v ceně kočárku, což také potěší.

K oběma kočárkům doporučuji skejty či stupátka Zopa Segboard, Lascal Buggy Board, nebo Fillikid Basic (nosnost až 25kg), které mají nastavitelná "ramena" do různých úhlů a délky. Všechny jsou dostupné ve verzi se sedátkem.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka