Poradíš sportovní kočárek s překlápěcí rukojetí?

Zodpovězené
22. lis 2023

Ahoj,

hledám sportovní kočárek s překlápěcí rukojetí tak, abych nemusela otáčet celé sezení. Další podmínka je XXL stříška. Musí být široký, aby se dítě necítilo v něm stísněné.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

kočárky s překlápěcí rukojetí se pomalu z trhu vytrácejí, neboť tato funkce může způsobovat oslabení a lámání konstrukce.

Překlápěcí rukojetí a vyšší kvalitou jsou pověstné modely značky Gesslein. Prohlédni si například kočárky Gesslein F10 Air+ nebo Gesslein F6 Air+. Konstrukce F10 ve tvaru X je velmi kvalitně odpružená. Brzda je pro jednodušší manipulaci umístěna na boku rodičovské rukojeti. Prostorné sportovní sezení s XXL stříškou můžeš otáčet a polohovat až do lehu.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka