Poradíš sportovní otočný kočárek s nafukovacími koly?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

hledám sportovní otočný kočárek pro ročního chlapce s nafukovacími a odpruženými koly. Dlouhá stříška by byla také vhodná. Jde zima, aby se do kočárku vešel i s fusakem a měl pohodlí. Chodíme do každého terénu. Prostě, aby to nebylo chrastítko na cestě. Momentálně máme Thule Urban Glide 2.

Další požadavky:

  • musí být otočný do obou stran,
  • polohování NE na šňůrku,
  • musí jít do úplného sedu i vleže,
  • polohování nohou by bylo vhodné,
  • bezpečnostní pásy by byly super na magnet, ale když budou klasika nevadí,
  • při chůzi se nemůže zakopávat do kočárku - jsme vysocí rodiče já 175 cm a manžel 185,
  • nosnost kočárku 15 - 22 kg,
  • nákupní košík by byl vhodnější uzavíratelný, ne jen síťka,
  • velikost a skladnost kočárku nezáleží - do auta máme druhý záložní,
  • rukojeť polohovatelná, ale pokud by byla i teleskopická nic se nestane,
  • velké plus by bylo kdyby byly i nějaké doplňky - nánožník by byl super,
  • cena takový zlatý střed - ani ne nejlevnější a ani ne úplný strop.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

v podstatě popisuješ model Easywalker Jimmey. No ten má také středovou osu kol a není žádným zlatým středem. Spíše je to dražší model kočárku.

Podobnými modely, které také mají středovou osu kol, jsou Cavoe Axo Shine a Cavoe Axo Style.

Ostatní modely podobné Jimmey mají buď středovou osu, nebo mají sezení korýtkového typu.

Takže přišel čas, kdy je třeba udělat pár ústupků, protože kočárků pro vysoké rodiče je na trhu nedostatek. Zároveň je jejich pořizovací cena vyšší.

Modely pro vyšší rodiče s otevřeným nákupním košíkem, ale bez středové osy kol, jsou Baby Jogger City Sights nebo Cybex Gazelle S.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka