Porovnání kočárku s X-Lander X-move. Který je mu podobný, má vyšší nosnost a dlouhou zádovou opěrku?

Zodpovězené
14. čer 2021

Dobrý den,

po Vaší radě ohledně kočárku bych se ráda zeptala, zda byste měla tip na kočárek, který by byl vhodný do terénu a splňoval požadavky, které má kočárek X-Lander X-move, ale který by měl vyšší nosnost než 18 kg, a který by měl zároveň dostatečně dlouhou zádovou opěrku (alespoň 90 cm), zkrátka, aby synovi vydržel, co nejdéle. Momentálně syn měří 73 cm, váha okolo 10 kg, nesedí.

Děkuji

S pozdravem 🍀

Šperlová T.

Dobrý den, paní Šperlová,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Určitě bych Vám doporučila kočárek ABC Design Salsa Air 4. Má snad největší sporťák, nosnost 22 kg, je opravdu velmi prostorný a skvělý do terénu (odpružení kol je na velmi vysoké úrovni).

Tento kočárek je podle mě pro Vás jako dělaný - navíc hezky vypadá a jsem přesvědčená, že s ním pojezdíte opravdu dlouhou dobu. 😉

Mrkněte na něj a klidně se ještě ozvěte, ráda doplním informace, pokud byste měla ještě dotazy.

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz