Proč je hluboká korba na Baby Jogger City Mini GT2 nestabilní?

Zodpovězené
10. srp 2023

Ahoj,

máme Baby Jogger City Mini GT2 a problém je, že po nasazení hluboké korby na adaptéry se korba mírně hýbe horizontálně. Je to na adaptérech jemně nestabilní.

Můžeš nám pomoci?

Děkuji

Ahoj,

jemné hýbání se hluboké korby modelu Baby Jogger City Mini GT2 po nasazení na konstrukci kočárku pomocí adaptérů je běžným jevem.

V podstatě tento jev částečně slouží i k absorbování otřesů, čili jako dodatečné pružení. Plus je to relativně normální jev u korbiček s dvoubodovým systémem úchytů.

Podobné jevy běžně popisují i ​​jiné maminky. Přečti si odpověď na podobnou otázku, kterou Ti sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka