Prostorný kočárek pro sourozence. Existuje takový v bazarech?

Zodpovězené
26. kvě 2021

Ahoj,

mám dvě děti, které spí po obědě venku v kočárku. Aktuálně máme Easywalker Duo a starší začal vyrůstat ze sedačky. Aktuálně má asi 91 cm. Je to jen na jednu procházku denně, takže bych chtěla sehnat bazarový, za co nejnižší cenu. A zároveň aspoň trochu do terénu, podobně jako je Easywalker.

Existuje nějaký takový kočárek (prostorný, terénní a levný v bazarech)?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Vzhledem k tomu, že máte Easywalker duo, tak předpokládám, že preferujete sezení vedle sebe. Paradoxně právě ty kočárky se sezením za sebou bývají nejvíc prostorné, avšak jsou méně oblíbené. 😉

Celkem prostorný dvojkočárek je EasyGo Sport Domino. Až překvapivě dobře projede terén, je celoodpružený s opravdu kvalitními a pevnými koly - a navíc není vůbec drahý, takže ani koupě nového by pro Vás nemusela být takovou finanční zátěží. Ale samozřejmě mrkněte na bazary, třeba seženete ještě levněji. 😉

Perfektní prostorný kočár do terénu pro sourozence jen TFK Duo, ale ten je drahý a nemám upřímně představu o cenách na bazárcích, respektive jestli je tam vůbec k sehnání.

Ještě na jeden perfektní kočárek jsem si vzpomněla - Casualplay Playxtrem Sportovní kočárek pro dvojčata Baby Twinn - Irongate - taky bezvadný kousek, zkuste se na něj mrknout a pohledat i na bazarech. 🙂

Easywalker Duo je každopádně fakt super kočárek, není snadné vybrat adekvátní náhradu. 🙂

Kdybyste se chtěla ještě na něco zeptat, klidně napište. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz