Roan Bass Next, Tutis Uno3+ versus Junama Space. Který splní mé požadavky?

Zodpovězené
20. zář 2022

Ahoj,

rozmýšlím se mezi těmito třemi kočárky.

Požadované vlastnosti jsou:

  • lehká ovladatelnost,
  • dobré odpružení i do terénu,
  • snadné skládání do auta,
  • použitelná sportovní část.

Který bys mi doporučovala?

Děkuji

Ahoj,

Roan Bass Next je vesnický typ kočárku. Minusem je vyšší 13kg hmotnost konstrukce. A zároveň nižší, pouhých 15kg, nosnost sportovního sedadla.

Tutis Uno3+ je oproti Roanu lehčím modelem, a to se svou 11,5kg váhou. Nosnost sportovního sedáku má také vyšší, a to až 22 kg.

Junama Space je vhodná do lehkého městského terénu. Tomu je uzpůsobena i konstrukce, která má navíc v nejvíce namáhané části použity plastové spoje. Ty mohou po čase začít vrzat. Čili, pokud hledáš kočárek na vesnici, tak na tento model zapomeň. Navíc váží až 14,8 kg a má nízkou 15kg nosnost sportovního sedadla.

Nejlepší volbou z těchto tří modelů kočárků je pro Tebe jednoznačně Tutis Uno3+. Je lehký, dobře odpružený a má prostornou sportovní část, která unese i větší dítě. Skladností jsou tyto modely srovnatelné, ani jeden nezabere více či méně místa v kufru auta.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka