Seženu terénní sportovní kočárek do 6 000 Kč?

Zodpovězené
27. srp 2023

Ahoj,

mám velký problém najít sportovní kočárek pro nerovné cesty a občasný sport. Nechceme Thule ani Hauck Runner.

Najde se nějaký kočárek cenově kolem 6 000 Kč?

Děkuji

Ahoj,

prohlédni si tříkolový sportovní kočárek Kinderkraft Helsi. Ten je určen především pro aktivní rodiče, kteří potřebují skladnější kočárek pro starší dítě od 6 měsíců s dobrými jízdními vlastnostmi do každého terénu, na běh a sport. V případě častého cestování autem či potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku zaujme jednoručním složením. Pohodlnému ovládání napomáhá otočná rodičovská rukojeť, kterou lze přizpůsobit vlastní výšce.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka