Sourozenecký kočár do terénu na časté cestování autem. Ježděný Donkey (má to cenu), BJ City Mini GT Double..?

Zodpovězené
22. čer 2020

Ahoj,

budu mít od sebe děti 2 roky a 3 měsíce, a protože mi dcera po obědě spí jen v kočárku, obávám se, že bez sourozeneckého kočáru se neobejdu😒.

Moje požadavky: aby neměl tunu a dal se jakž takž složit - hodně cestujeme autem, potřebuji jednu korbu a dvě sportovní sedačky, a teď to zásadní - jezdíme dost terén, sice spíš lehčí, ale plastová kolečka rozhodně nechci. Dále potřebuji projít dveřmi, hlavně výtahovými. Koukala jsem na opěvované Bugaboo Donkey, ale i bazarové stojí 20 tisíc Kč a já už mám kočáry čtyři 😅. Hlavně nevím, jak moc dobře bych se ho pak zbavovala jako druhá majitelka...

A jelikož teď mám Baby Jogger City Mini GT2, dívala jsem se i na BJ City Mini GT Double, ale nejsem si moc jistá korbou. Není malá?

Předem díky za rady.

Ahojky!

Vidím, že dobře uvažuješ, a proto nebudu přílišně obkecávat a řešit, přejdu rovnou k věci. 🙂

Bugaboo Donkey

Bugaboo Donkey 2

je opravdu super kočárek, což se odráží na jeho prodejní ceně, a to i té bazarové. I po druhém dítěti ho stále dobře prodáš, toho bych se nebála. Je to kvalitka, a k tomu pěkná a praktická, a proto je na trhu tak dlouho stále jedním z top kočárků v kategorii (v podstatě ho ještě žádný jiný nepřekonal, co se týče takové funkčnosti, jakou nabízí). Za mě stojí za to, ALE - na časté cestování autem, tedy mnoho skládání, pokud nemáte obrovský kufr, je to podle mě velký kočárek. Zabere Vám hodně místa. Pokud kufr velký máte, nebo neřešíš až tak, kolik zabere, za mě - jdi do něj, i když jsou bazarové dražší. Fakt ho pak najisto prodáš.

Pokud ale rychlé, kompaktnější skládání důležité jsou, co mi - z toho, jak situaci popisuješ, vychází že jsou, Tvá druhá volba, Baby Jogger City Mini GT(2) Double

Baby Jogger City Mini GT2 Double

je mnohem, mnohem praktičtější. Váhu, skladnost a rychlé skládání jednoznačně oceníš, plus prostor pro děti je opravdu hodně fajn. A ano, i v korbičce - je spíše průměrné velikosti (především na double model), ale věřím, že postačí. Celkově u dvojkočárků obrovitánskou korbu jen těžko seženeš - a pokud, tak jedině u obrovitánského double kočárku. Za mě tahle každopádně postačí. Nevýhodou bude neotočnost sezení pro to druhé mimčo, ale myslím, že to sis už zvážila předtím, než si ho navrhla. Takže z Tvého výběru mi vychází Baby Jogger vhodnější, i jízdně je super, a celkově, poslouží, a také nebude tak těžké ho prodat.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.