Sourozenecký kočárek s korbou. Valco Snap Ultra Duo, nebo jaký vybrat?

Zodpovězené
7. led 2020

Dobrý den,

v červenci čekáme druhé miminko a starší dceři bude 20 měsíců. Nevím, zda bude nutné pořizovat sourozenecký kočárek, ale zatím je to tedy hodně kočárkové dítě, i přesto, že už chodí, raději se zatím veze - a hlavně v kočárku spinká.

Můžu poprosit případně o radu, který sourozenecký kočárek je za Vás dobrý? Líbí se mi Bugaboo Donkey, ale cena i za bazarový pod 20 000 Kč neklesá :( Ještě mi byl sympatický Valco Snap Ultra Duo s tím, že bych dokoupila jednu hlubokou korbičku. Co na tyto typy kočárků říkáte?

Děkuji moc za odpověď.

Ahoj!

S Bugaboo Donkey dobře přemýšlíš, ale také je pravda, že to - ani bazarový - není levný sourozenecký kočárek. Je to dáno značkou, kvalitou, funkčností.

Bugaboo Donkey

Bugaboo Donkey je extrémně variabilní high-endový kočárek pro jedno dítě, dvojčata nebo sourozence s malým věkovým rozdílem. Vyšel v roce 2011. Jde o první kočárek vůbec, který stál při uvedení na trh přes 1000 liber.

Mimo něj, protože je BGB poměrně cenově nedostupný, je Valco Snap Ultra Duo náhodou velmi fajn volba.

Valco Baby Snap Ultra Duo

Valco Baby Snap Ultra Duo je dvojitou verzí tolik oblíbeného Snap Ultra s otočnými, plnohodnotnými sedadly umístěnými, podobně jako u jeho neotočného bratra Snap Duo, vedle sebe. Vyšel i v prémiové denimové verzi Snap Ultra Duo Tailormade, která je díky své popularitě ještě rozšířenější, než základní verze.

Odpružení ani nějaký zásadní terénní výkon tam moc nehledej - ale pokud nejsou prioritami, bude to dobrá volba, tedy zvláště, pokud otočná sedadla jsou prioritou. Za mě ano. Já osobně bych, z praktického / prostorového hlediska (zejména kvůli skoro dvouleté starší) zvážila možnost neotočných modelů (větší sedadla) s vložnou nebo klasickou vaničkou. Valco Snap Duo Trend, Baby Monsters Easy Twin či Baby Jogger City Mini GT Double by byly modely, na které bych koukala - v rámci nějakého budgetu.

Valco Baby Snap Duo

Valco Baby Snap Duo je dvojverze známého modelu Snap s vyšší nosností, určená pro dvojčata či věkově blízké sourozence. Snap Duo je velmi lehký, nicméně díky předním zdvojeným kolečkům stabilní. Kolečka bez odpružení jsou určená na méně náročné procházky městem. Tak jako i ostatní kočárky z řady Snap ho složíš rychle a jednoduše sedadlem dovnitř, takže se v autě neušpiní.

Baby Monsters Easy-Twin 3.0S Light

Baby Monsters Easy-Twin 3.0S Light je pokračováním oblíbeného double modelu Easy Twin 3.0S, oproti kterému je ještě lehčí, a při 65cm šířce unese až 47kg nákladu.

Baby Jogger City Mini GT Double

Baby Jogger City Mini GT Double je terénní sportovní dvojkočárek. Je verzí jednomístného Baby Jogger City Mini GT určenou pro dvojčata či sourozence s malým věkovým rozdílem. Kolečka s bezúdržbovými pneumatikami plněnými pěnou zvládnou bez problémů město i lehčí off-road. Odkládací prostor velkého nákupního košíku rozšiřují další kapsy ve stříškách i na zádových opěrkách.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.