Splní kočárek Casualplay Tour Twin mé požadavky?

Zodpovězené
22. zář 2022

Dobrý den,

máte prosím zkušenost s kočárkem pro dvojčata Casualplay Tour Twin?

Sháním kočárek pro sourozence, tzn. sporťák a hluboká korba. Tento kočárek by se mi líbil, ale nejsem si jistá korbou, zda je alespoň v rámci moznosti široká.

Mam jinak ještě vyhlídnutý kočárek Valco Baby, ale ten je bohužel pouze s vložnou taškou, která se vkládá do sporťáku, a to mi úplně nevyhovuje z důvodu, že na miminko nebudu vidět při chůzi.

Sháním skladný kočárek na procházky kolem domu a na “každodenní” skládačku do auta.

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem v poradně nedávno odpověděla, zkus si ji přečíst:

Casualplay Tour Twin je lepší volbou. Avšak počítej s tím, že jeho odpružení je o něco tvrdší. Přední kola má odpružená pružinami a zadní kola mechanicky. Znamená to, že na nerovných kostkách (kočičích hlavách) ho budeš cítit. Přechod jimi není, až tak hladká jízda. Jeho kola jsou menší, městská a stavěná spíše na rovný asfaltový nebo dlažební povrch. Patří však na trhu k lehčím, oblíbeným sourozeneckým golfovým kočárkům. Jeho hluboká korba má vnitřní rozměr 75 x 37 cm, čili je velikostně dostačující.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka