Sporťák do terénu i do města. Jaký bys doporučila?

Zodpovězené
18. kvě 2021

Ahoj Katko,

potřebovala bych poradit s výběrem sporťáku.

Budeme ho používat hlavně v terénu, na lesní cesty, polňačky a kameny. Potřebuju, aby to projel i po dešti (rozbahněné) a ve sněhu. Zároveň s ním budu jezdit i do města a ráda bych, aby se vešel do výtahu a dalo se to s ním zvládnout v MHD.

Taky bych chtěla, aby byl fakt kvalitní a hodně toho vydržel. Bude to s námi mít náročné, budeme ho hodně vozit v autě a ten terén okolo je občas dost šílený. Ráda bych, aby zvládl dvě až tři děti 😊.

Další požadavky jsou:

*dobrá ovladatelnost
*otočný i do protisměru
*dá se sklopit do lehu
*pásy - chtěla bych ideálně nějaký, u kterého se dají později odepnout nebo schovat pod potah, až bude dítě větší

Cenový limit nemáme, jen chci, aby cena odpovídala kvalitě.

Předem moc děkuju a měj se krásně!

Ahoj,

děkuji moc za Tvůj dotaz. 🙂

Určitě bych Ti doporučila kočárek X-Lander X-move. Stoprocentně splňuje všechny Tvé požadavky a kritéria. Troufnu si napsat, že na to, jak je to velký pracant, je to i designově hodně povedený kousek. 😉 Má velká, pevná a odpružená kola, je perfektně ovladatelný, opravdu kompaktní a skladný, projedeš s ním opravdu veškerý terén (jezdila jsem s ním po horách ve všech ročních obdobích a fakt na něj nedám dopustit). Navíc je opravdu kvalitně vyrobený, takže by zvládl v pohodě třeba i deset dětí a ještě ho pak jednou klidně prodáš za dobrou cenu 🙂. Na konstrukci má LED světla se dvěma režimy svícení (světlo/blikání), takže i na případné večerní procházky extra bezpečný. K tomu má velký koš, je otočný po i proti směru jízdy, sklopíš ho do úplného lehu a jako bonus je opravdu prostorný a není vůbec těžký.

Zkus se na něj mrknout a v případě jakýchkoliv dalších dotazů mi klidně ještě napiš.

Měj se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz