Sportovní kočárek do 4 000 Kč. Jaký byste poradila?

Zodpovězené
27. kvě 2021

Dobrý den,

prosím o radu, jaký kočárek vybrat do 4 000 Kč.

Vím, že je rozpočet dost malý, ale dcera moc v kočárku nechce být, takže nevím, jestli vůbec nový kočár pomůže.

Doteď jsem měla Bebetto Luca Vera a Nuna Prym Luxx 2018 (ten mi přijde dost vachrlatý).

Kritéria:

* lehký, max 8,5 kg
* co největší sklon sedu
* vhodný do města a přes lehký lesík

Moc děkuji předem za pomoc.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Na základě Vašich požadavků bych Vám určitě doporučila kočárek ZOPA CYRRUS. Do rozpočtu se vejdete krásně (cena okolo 3000,-), váží jen 8,8 kg, takže limit skoro splňuje, má nosnost 22 kg, má kvalitní odpružená kola, takže s ním zvládnete nejen lehký, ale i horší terén. 😉 Navíc má prostorný košík, prodlouženou stříšku a je velmi lehký a skladný. 😇

Neváhejte, jedná se o opravdu výborný kousek. 🙂

Kdybyste měla ještě nějaký dotaz, klidně napište. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz