Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sportovní kočárek do 9 kg s gumovýma kolečkama. Jaký byste poradila?

Zodpovězené
3. črc 2021

Dobrý den,

poradíte mi prosím sportovní kočárek/golfky:

  • váha do 9 kg (méně lépe) s lehkým skládáním do 80 cm nejdelší strana (denně skládám do auta i několikrát)
  • asi gumová kolečka (nejde až tak o velký terén, ale denně jezdíme na cestách se štěrkopískem v parku a nebo sem tam přes trávu a myslím si, že pěnová kolečka to nedají nebo se rychle zničí. Pokud se mýlím a existují nějaká lepší pěnová kolečka, která nebudou řachtat od kamínků a dají to, tak by také byla možnost)
  • velká prodlužovací stříška se šmírovacím okýnkem
  • dobře přístupný koš (některé jsou v pozici lehu hodně špatně přístupné)
  • polohování nožiček


Ostatní není tak důležité. Je to pro ročního syna. Vychází mi z toho Valco snad 4 trend sport (akorát ten koš je spíš uzavřený, což mi trochu vadí). Zvažuji ještě Oyster zero (ale ty kolečka!), Inglesina Maior se mi moc nelíbí a hlavně stříška není dostatečná a další kočarky mají 10 a více kilo. Přecházíme z kombinace z gumovýma kolečkama (Venici).

Děkuji za radu.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Kočárek, který splňuje všechna Vaše kritéria, je určitě JOIE LITETRAX 4 - má 9 kg, je opravdu neskutečně lehký, snadno ovladatelný a skladný. Kola sice nejsou gumová, ale jsou pevná a spolehlivá, s čistým svědomím můžu napsat, že s nimi projedete jakýkoliv horší terén bez obav, že byste měla defekt nebo že byste měla pocit, že je kočárek drncavý a nestabilní. Má velkou stříšku, skvěle prostorný a přístupný koš a polohování zad a nožiček je plynulé. Za mě je to jeden z nejpříjemnějších a nejkvalitnější kočárků do terénu, které jsem měla možnost testovat a značka JOIE je celosvětově uznávaná. Navíc cena je opravdu příjemná. 😇

Zkuste na něj mrknout a klidně ještě napište, kdybyste se chtěla na cokoliv doptat.

Mějte se moc hezky. 🌷


Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz