Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sportovní kočárek do terénu a sport do 10 tisíc. Casualplay Loopi kombinace running + city nebo jiný?

Zodpovězené
6. dub 2021

Krásný den,

hledám kočárek, který se bude hodit na vesnici a jízdu po horších cestách.

Chtěla bych, aby šel do úplného lehu, byl odpružený, snadno se s ním manipulovalo, stříška šla dát víc dolů, když svítí slunce.

Koukala jsem na kočárek Casualplay Loopi kombinace running + city, ale nikde jsem k němu nenašla recenze.

Raději bych tříkolku do 10 tisíc.

Moc děkuji.

Krásný den i Vám 🙂!

Děkuji za Váš dotaz.

Kočárek Casualplay Loopi kombinace running + city je velmi dobrá volba. Za mě je to jeden z nejuniverzálnějších kočárků na trhu, s oblibou mu říkám 'chameleon', jelikož si myslím, že umí opravdu překvapit. 😉 Je výborné, že za opravdu slušné peníze získáte takovou škálu možností. Tato tříkolka Vám zajistí naprosto bezproblémové projetí i toho nejhoršího terénu, má skvělá velká kola, stabilní - a totéž ve variantě city, kdy máte vlastně k dispozici čtyři menší kola, ale efekt jízdy je na stejně vysoké úrovni. Co je za mě velké plus je jeho lehkost (10 kg) a opravdu snadná manipulace (troufnu si napsat doslova 'jedním prstem' 😄).

Ještě bych Vám doporučila podívat se na kočárek Mama Kiddies IRun. Nenechte se zmást nízkou cenou - jedná se o skutečně kvalitní sportovní tříkolku uzpůsobenou na sportování i do horšího terénu. Jako velké plus bych u toho kočárku zmínila to, že přední kolo je nastaveno volně, je otočné, avšak s možností aretace. Kdežto u kočárku Casualplay Loopi je přední kolo na pevno, není otočné. Já osobně mám tedy lepší zkušenost s koly otočnými, protože dle mého kopírují terén a přizpůsobí se lépe jakékoliv cestě. Ale pozor - jízda s Casualplay tím není rozhodně nijak negativně ovlivněna, je to kvalitní kočárek sám o sobě a v opravdu těžkém terénu je to neskutečný pracant. 🙂

Kdybyste se chtěla ještě na něco doptat, neváhejte se ozvat. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷


Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz