Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sportovní kočárek. Moon Jet nebo Petite&Mars Street? Recenze?

Zodpovězené
9. črc 2019

Dobrý den,

zvažuji koupi sportovního kočárku. Mám 2 favority, a to Moon Jet nebo Moon Jet-R - nevíte rozdíl mezi nimi? A nebo kočárek Petite&Mars Street. Zajímaly by mě recenze na tyto kočárky.

Děkuji!

Ahoj!

Začnu rozdíly u Moon-ů.

Moon Jet je základní verze na klasickou městskou jízdu, kola má běžná - pěnová.

Moon Jet-R je vyšší, terénnější verze s koly pogumovanými, navíc s dezénem. Jsou tak odolnější a schopnější na nerovnostech, kde mají lepší "grip". Kromě toho nabízí na výběr další barvy potahů.

Funkční rozdíl je tak pouze v kolech, a je proto třeba zvážit, zda skutečně využiješ (a potřebuješ) ty lepší kola, nebo ti na městské popojíždění stačí pěnová.

Ke Petite&Mars Street - je to dobrý kočárek, v našich končinách velmi oblíbený. Stejně jako Jet a Jet-R, je spíše z těch těžších (na svou kategorii) - nic extrémního, ale přece. Jet linie je oproti němu v sedací části širší a má větší stříšku; Street ale zase nabízí výměnu stříšek (i kol za nafukovací) a udává vyšší nosnost. Výkonnostně jsou to ale, za mě, velmi podobné modely, kde se spíše řiď svými pocity (který se ti více 'zamlouvá').

Kromě toho bych je porovnala s dražším Nuna Tavo - super výkon, co se kočárku týká; a s levnějším Kinderkraft Grande, který nabízí podobný výkon za méně peněz.

K hodnocením maminek:
Jet - https://www.modrykonik.cz/kocarkopedie/moon-jet... (cz), https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/moon-jet/... (cs)
Jet-R - https://www.modrykonik.cz/kocarkopedie/moon-jet... (cz), https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/moon-jet-... (cz )
Petite & Mars Street - https://www.modrykonik.cz/kocarkopedie/petitema... (cz), https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/petitemar... (cs)
Nuna Tavo - https://www.modrykonik.cz/kocarkopedie/nuna-tav... (cz), https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/nuna-tavo... (cs)


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám (koukni i Spotify), nebo Instagramu.